پنج‌شنبه, 1 اسفند 1398
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ 
برگزاری دومین جلسه كمیته فنی - راهبردی چای در سازمان چای كشور با مشاركت پژوهشكده چای

برگزاری دومین جلسه کمیته فنی - راهبردی چای در سازمان چای کشور با مشارکت پژوهشکده چای

دومین کمیته فنی - راهبردی و اتاق فکر محصول چای، روز یکشنبه 28/07/1398 در سالن جلسات سازمان چای کشور با حضور اعضاء تشکیل جلسه داد.

رییس سازمان چای کشور دراین نشست با ارائه گزارشی از وضعیت بهبود ایجاد شده در زمینه تولید و بازار چای در سال جاری و میزان خرید برگ سبز و تولید چای خشک، هدف از تشکیل جلسه را تشکیل کمیته راهبردی و فنی چای با تعامل بیشتر اجراء و تحقیقات و استفاده از ظرفیتهای موجود برای برنامه­ریزی­های آتی یادکرد.

درادامه این نشست مدیر عامل صندوق تولید چای، هر یک از معاونین سازمان چای و پژوهشکده و سایر اعضاء در خصوص مباحث زیر مواردی را مطرح نمودند از جمله حمایت صندوق از طرح باغ کارخانه و تحقیقات که همه در کنار هم دیده شوند و حمایت صنـدوق از طرحهایی که نیاز باغدار برطرف نمایـد.

1-مقرر شد کمیته فنی، راهبردی واتاق فکر برای استفاده از نظرات و پیشنهادات برای برنامه­ریزی­های آتی در سازمان چای با اعضاء حاضر در جلسه تشکیل و صدور ابلاغ برای اعضاء از طرف سازمان چای با امضاء ریاست سازمان چای کشور بعنوان رئیس کمیته صادر گردد.

2-مقرر گردید جهت برنامه­ریزی برای تعیین اولویت­ها، جلسه کمیته طی هفته آتی در سازمان تشکیل تا متعاقب آن نشست مشترک معاونت ها تخصصی سازمان با معاونت های پژوهشکده انجام و نیازها و اولویت ها برای بخش تولید چای مشخص شود.

3-مقرر شد در محل سازمان چای یک اتاقی بعنوان دبیرخانه کمیته راهبردی تعیین و آقای مهندس مشتاق بعنوان مسئول دبیرخانه مشخص تا هماهنگی های لازم توسط دبیرخانه صورت گیرد.

4-با توجه به تعیین 25 نفر محقق معین از سوی پژوهشکده چای برای حضور در شهرستانهای مناطق  چایخیز درطرح نظام نوین آموزش ترویج و پهنه­بندی، هماهنگی لازم با ادارات چای شهرستان از طریق دبیرخانه برای معرفی یک نفر کارشناس پیگیر مسائل تحقیقاتی و آموزشی انجام گیرد.

 

کمیته فنی ، راهبردی و اتاق فکر محصول چای درسازمان چای کشور تشکیل شد

 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.12.0
    V5.3.12.0