عنوان : برگزاری گردهمایی آموزشی كارشناسان ترویج (پهنه) شهرستان‌های چای‌خیز در پژوهشكده چای
کد خبر : ۸۸۸۴۴
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ 
ساعت : ۱۱:۱۰:۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری گردهمایی آموزشی کارشناسان ترویج (پهنه) شهرستان‌های چای‌خیز در پژوهشکده چای

در روز دوشنبه مورخه بیست و یکم اسفند ماه سال جاری با هماهنگی مدیریت ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی گیلان، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لاهیجان و واحد آموزش و ترویج پژوهشکده چای با حضور تمامی مروجان و کارشناسان پهنه مراکز خدمات کشاورزی شهرستان‌های چای‌خیز در قالب طرح نظام نوین ترویج (حوزه چای)، گردهمایی آموزشی با حضور 23 محقق معین پژوهشکده چای، در محل ستاد پژوهشکده واقع در لاهیجان برگزار گردید.

    در این گردهمایی ابتدا دکتر آزادی (رئیس پژوهشکده چای) ضمن خیرمقدم به حضار، اهمیت نظام نوین ترویج در حوزه چای را تشریح نموده و گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در طی سال 1396 را ارایه کردند. سپس آقایان مهندس جدی‌نیا (مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی گیلان) و مهندس ملاجعفری (مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لاهیجان) بیانات خود را در راستای اهمیت نظام نوین ترویج و نقش آموزش مروجان و کارشناسان پهنه مراکز خدمات کشاورزی را مطرح نمودند.

    در ادامه به مدرسی دو نفر ار محققان معین پژوهشکده چای (آقایان مهندس فلک‌رو و مهندس علی‌نقی‌پور) ، دوره آموزشی چند ساعته با عنوان "اصول کاشت، داشت و برداشت چای" برای کارشناسان حاضر برگزار گردید و جلسه مباحثه و پرسش و پاسخ برای رفع ابهامات مروجان و کارشناسان حاضر در دوره آموزشی برقرار شد.

روابط عمومی پژوهشکده چایبازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0