عنوان : اولین جلسه هماهنگی رئیس پژوهشكده چای با روسای هفت گانه ایستگاه های تحقیقاتی وابسته در گیلان و مازندران
کد خبر : ۸۹۷۰۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ 
ساعت : ۱۲:۲۴:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین جلسه هماهنگی رئیس پژوهشکده چای با روسای هفت گانه ایستگاه های تحقیقاتی وابسته در گیلان و مازندران

       صبح امروز  و به ریاست دکتر آزادی ( رئیس پژوهشکده چای ) و با حضور مهندس پورحقگو (مسئول  مدیریت  برنامه ریزی و پشتیبانی ) و تمامی روسای هفت گانه ایستگاه های تحقیقاتی تابعه پژوهشکده چای در گیلان و مازندران در ستاد مرکزی ،  اولین جلسه راهبردی اهداف پژوهشکده چای در سال زراعی 1397 تشکیل گردید.

         دکتر آزادی ( رئیس پژوهشکده چای ) در این جلسه هماهنگی با روسای هفتگانه ایستگاه های تحقیقاتی چای در گیلان و مازندران با تاکید بر تلاش مضاعف در امر پیشبرد اهداف سازمانی خاطر نشان کرد که روسای ایستگاه های تحقیقاتی هرکدام نمایندگان ویژه ی ما در شهر و استان خود برای اجرای دقیق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در زمینه حمایت از محصولات داخلی در زمینه چای ایرانی هستند .در این جلسه همچنین دکتر آزادی ضمن خوش آمدگویی به مهندس ایرج بهمنی عضو جدید روسای ایستگاه ها برای ایشان آرزوی توفیق و سلامتی کرده و از زحمات مهندس سید حسینی تشکر قدردانی نمودند.

در ادامه این جلسه روسای ایستگاه هرکدام در خصوص مسایل و مشکلات و همچنین راهکارهای ایجاد زمینه های استفاده بهتر از امکانات موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند .

    - لازم به ذکر است که مهندس ایرج بهمنی با صدور حکمی از طرف دکتر آزادی بعنوان رئیس جدید ایستگاه تحقیقات چای شهدای تلارسر رامسر ( مازندران ) معرفی و جایگزین مهندس سید حسینی به جهت انتقال به مرکز گردیده است.

                     روابط عمومی پژوهشکده چای

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0